XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5957 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 38 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 38 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Img-2010

70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı

YazarMesaj
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Empty
MesajKonu: 70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı   70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı Icon_minitimeCuma Mart 30, 2018 7:56 pm

Hangi numara bul uygulama ve sitelerine erişim engeli getirildi? sorusu ile ilgili aradıklarınız burada. GetContact uygulaması ile başlayan isim sorgulama ve rehberlik hizmeti veren mobil uygulamalar için mahkemeden son dakika bir karar alındı. Söz konusu uygulama ve sitelerin tamamına erişim engeli getirildiği açıklandı. Peki o 70 numara bul uygulama ve sitesi hangileri? İşte detaylar...

70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı 70-numara-bul-uygulama-ve-sitesine-erisim-engeli-getcontact-cilginligina-mahkeme-1522342030

Getcontact uygulamasıyla başlayan furyanın ardından son dakika kararları alınmaya devam ediliyor. Rehberde nasıl kayıtlıyım, beni kim rehberine nasıl kaydetmiş sorularına cevap arayanlar için geliştirilen 70 numara bul uygulama ve sitesine erişim engeli getirildi. Peki bu uygulamalar ve siteler hangileri? Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliği son dakika kararına imza attı. Buna göre 70 numara bul uygulama ve sitesine erişim engeli getirildi.

Ankara 1. Sulh Ceza Hakimliği, son dönemde hızla kullanımı yaygınlaşan GetContact uygulaması ile gündeme gelen telefon numarasından isim sorgulayarak rehberlik hizmeti veren mobil uygulamalar ilgili önemli bir karara imza attı.

Erişime engellenen site ve uygulamalar aşağıda belirtilmiştir.
70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı 1(1)

70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı 2

Habertürk'te yer alan habere göre, Ankara 1. Sulh Ceza Hakimi Sezer Söylemez, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) talebi üzerine GetContact'ın da aralarında bulunduğu 70 numara bul uygulama ve sitesine erişim engeli getirilmesini kararlaştırdı.

Başkalarının rehberinde nasıl kayıtlı olunduğunu öğrenme ve numara bulma imkanı sunan GetContact, son günlerde en popüler uygulamalardan birisi haline gelmişti.   Uygulamanın kullanan kişinin rehberinde kayıtlı olan numara ve isimleri kopyalayarak kendi veritabanına dahil ederek, kişisel verilerin güvenliğini tehlikeye düşürdüğü ifade ediliyordu.
http://www.xboxcafe.com.tr

70 numara bul uygulama ve Sitesine Erişim engeli | GetContact çılgınlığına mahkeme kararı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Blackberry'ye askerlik engeli