XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5953 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 21 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 21 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Img-2010

Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )

+3
PaŞa
MyMaN
Callisto
7 posters
YazarMesaj
Callisto
Üye
Üye
Callisto

Erkek
Zodyak : Yengeç
Nereden : Ankara
İş : Öğrenci
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 45

Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Empty
MesajKonu: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 11:25 am

Merhabalar,

Yetkin Forum Sizce Bedava Bir Forum'mu Yoksa ? Ücretli Bir Forum'mu ? Modüller bedavaydı şimdi paralı oldu yakında birçok şeyide paralı yaparlar. Modüller hakkında türkler ve araplar aşağı kısımdaki linkleri kaldırdıklarını söylüyorlar ? Biz kaldırdık doğrudur. Ama yabancılara bir haksızlık yapıyorlar biz linkleri kaldırdık diye onlarında modül servisi paralı oldu dimi ? Arkadaşlar biz kaldırdık diye paralı yapmadılar, diyelimki biz yaptık diye paralı oldu. Ozaman bizim türk serverinin arap serverinin modülleri paralı olsun diğer yabancıların bedava olsun, ama bu paralı yapma işini adamlar niçn yapmıştır. Yetkin Forum çok ama çok büyüdü, Daha fazla para kazanmak için yapıyorlar bence ama bunu yaparken kullanıcıları düşünmüyorlar. Ben şunu diyorum ben şimdi herşeyi anladım en iyi ücretli host alıp kendi siteni kendin kuracaksın hiçbir dert yok

En son Callisto tarafından Salı Haz. 09, 2009 5:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://muzikindir.forumm.biz
MyMaN
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
MyMaN

Erkek
Zodyak : Balık
Nereden : İstanbul
Rep Puanı : 2
Rep Puanı : 457

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 4:38 pm

callisto bazı yerlerde haklı

yetkinforum çok iyi değil

ama çok kolay ben şahsen artık yüzüne bile bakmam

tek numara vbulletin paralı mı dion mybb kullan + wordpress ;)
PaŞa
Üye
Üye
PaŞa

Erkek
Nereden : Akhisar
İş : Kemal Tırlı
Rep Puanı : 106

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 12:30 am

Aynen katılıyotum zaten diğer formatlardan portal yapacaksın bunu da sitene hizmet açısından forum olarak kullanacaksın.

Olursa bir tek böle olur.
http://www.akhisaryer6.tk
MyMaN
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
MyMaN

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 4:25 pm

;)
Max rpm
Yeni Üye
Yeni Üye
Max rpm

Erkek
İş : Web Tasarım
Rep Puanı : 1
Rep Puanı : 67

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 4:06 pm

Aynen katılıyorum

eskiden site açacağım zaman tek adres yetkinforum derdim çünkü modifikasyonlar inanılmaz derecede fazla idi bazen çok güzel siteler yapılabiliyordu ancak artık mümkün değil yeni msn adresi açıyorum,host alıyorum,Smf veya mybb dosyalarını kuruyorum.Artık forum anlayışım değişti yetkinforum en son planda yer alır benim için.Bizim alttaki linkleri kaldırmamızı başka yollarlada engelleyebilirlerdi çogu site kurma adreslerinde alttaki linkler değişmiyor modlar yüklü kodla değil alt yapı sayesinde orda yazılı kalıyor öyle de yapılabilirdi bence artık yetkinforum sahibinin tek derdi para.
MyMaN
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
MyMaN

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 4:07 pm

dğru Smile
Callisto
Üye
Üye
Callisto

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 12:45 pm

İnş İlerde Profosyenel Bir Adam Olursam Ben Kurucam Bedava Forum Verme Sitesi Kesinlikle Üyelerimin Forumunda Reklam Sergilemicem
UltrErdem
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
UltrErdem

Erkek
Zodyak : Yay
Nereden : Kırklareli/Vize
Rep Puanı : 1049

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 2:33 pm

ya sadece türklere ve araplaramı paralı eğer öyleyse ayrımcılık var burda !!
http://cimbom.forum777.com
Callisto
Üye
Üye
Callisto

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 2:46 pm

UltrErdem demiş ki:
ya sadece türklere ve araplaramı paralı eğer öyleyse ayrımcılık var burda !!

Sadece bizlere değil tüm serveri öyle yapmışlar türkler ve araplar linkleri kaldırdıkları için ücretli yapmışlar :S
MyMaN
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
MyMaN

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 3:42 pm

saçma sapan bir olay
UltrErdem
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
UltrErdem

Erkek
Zodyak : Yay
Nereden : Kırklareli/Vize
Rep Puanı : 1049

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 4:43 pm

evt yaa
http://cimbom.forum777.com
<-HaYLaZıM->

<-HaYLaZıM->

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 5:08 pm

Arkadaşlar Bu Olay Yöneticilerimizn Başarısızlığı Diye Düşünüyorum ;)

>>>Yetkinforum Servisi Aslında Şuraya Bağlı >>> ForumActif
>>>Ayrıca Alttaki linkleri Modeler Olmadanda Kaldırabiliyoruz.!(CSS İle)
>>>Sadece Türklere ve Araplarda Kapandı..(DNS İle ForumActifden Açtığında Modeler Var)(Ama 1 Hafta İçerisinde Tespit Edip Kapatıyorlar.)

>>>Daha Ne Diyeyim Gerçekler Ortada..Keşke Paradiz Hanım Bu Konuda Biraz Bizim Yanımızda Olup Bu Karara Sert Çıksaydı...Bu Nedenle Bir Yönetici Başarısızlığı Olarak Düşünüyorum...Yazık Ama Doğru ;)
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 5:46 pm

katılıyorum haylaz dediklerine.
http://www.xboxcafe.com.tr
MyMaN
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
MyMaN

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 7:49 pm

Callisto demiş ki:
İnş İlerde Profosyenel Bir Adam Olursam Ben Kurucam Bedava Forum Verme Sitesi Kesinlikle Üyelerimin Forumunda Reklam Sergilemicem

Abicim profosyonel olmak yetmiyor Very Happy
MyMaN
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
MyMaN

Erkek

MesajKonu: Geri: Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )   Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? ) Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 7:51 pm

<-HaYLaZıM-> demiş ki:
Arkadaşlar Bu Olay Yöneticilerimizn Başarısızlığı Diye Düşünüyorum ;)

>>>Yetkinforum Servisi Aslında Şuraya Bağlı >>> ForumActif
>>>Ayrıca Alttaki linkleri Modeler Olmadanda Kaldırabiliyoruz.!(CSS İle)
>>>Sadece Türklere ve Araplarda Kapandı..(DNS İle ForumActifden Açtığında Modeler Var)(Ama 1 Hafta İçerisinde Tespit Edip Kapatıyorlar.)

>>>Daha Ne Diyeyim Gerçekler Ortada..Keşke Paradiz Hanım Bu Konuda Biraz Bizim Yanımızda Olup Bu Karara Sert Çıksaydı...Bu Nedenle Bir Yönetici Başarısızlığı Olarak Düşünüyorum...Yazık Ama Doğru ;)

Paradiz gibi lamerler bu işte olduğu sürece ileri gidemeyeceğiz. Böyle hazır şeylerle sürünüp durucaz. İnsanlığa göre herşey para. Şöyle düşünün gençler "Google" para alması siteyi kapatırmı tabikide hayır. Önemli olan ilk başta para değil itibar. Yetkinforum bunu tuttutmuştu ama şimdi ?

Yetkin Forum (Bedava Forum mu Sizce ? )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-