XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5958 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 25 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 25 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
G.Saray'da hoca bilmecesi! Img-2010

G.Saray'da hoca bilmecesi!

YazarMesaj
UltrErdem
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
UltrErdem

Erkek
Zodyak : Yay
Nereden : Kırklareli/Vize
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 1049

G.Saray'da hoca bilmecesi! Empty
MesajKonu: G.Saray'da hoca bilmecesi!   G.Saray'da hoca bilmecesi! Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 5:04 pm

Teknik direktör arayışında ince eleyip sık dokuyan Galatasaray Yönetimi, alternatifi bol bir liste hazırlayıp, Avrupa’nın dört bir yanında görüşmelere başlamıştı. Bu doğrultuda prensip anlaşmasına varılan ilk isim Schuster’di. Ancak Alman hocanın bitmek bilmeyen şartları ve diğer teklifleri değerlendirmek için zaman istemesi, yönetimi listedeki diğer isimlere yöneltti.

Başkan Adnan Polat’ın, önceki gün gittiği Paris’te Gerard Houllier’le temasa geçtiği öğrenildi. Geçirdiği kalp rahatsızlığının ardından ameliyat olan ve 2 yıldır çalışmayan Fransız teknik adamın çeşitli gerekçeler öne sürerek teklifi askıya aldığı belirtildi. Gündeme sürpriz bir şekilde gelen Daum’un ise Galatasaray’da çalışmaya sıcak baktığı biliniyor. Alman ekolünün devam etmesi arzusu da, Köln’ün başında bulunan tecrübeli antrenörü işaret ediyor.

Sivasspor maçını bekliyorlar

Her ihtimali düşünen yönetim, sezon başında bir türlü ikna edilemeyen Michael Laudrup’la da temasları kesmiyor. Danimarkalı teknik adam, Cim Bom’un yerine tercih ettiği Spartak Moskova’dan kovulmuştu. Hollandalı Co Adriaanse ise son çare olarak düşünülüyor.

Sarı-Kırmızılılar, Sivasspor maçının ardından pazartesi günü yeni teknik direktörü açıklamayı planlıyor. Ancak Başkan Adnan Polat’ın yakın çevresine, sürpriz bir isimle anlaşabileceği yönünde mesajlar verdiği dile getirildi.
http://cimbom.forum777.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bisiklet Bilmecesi
» Ergenekon'da 51 nolu DVD bilmecesi