XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5958 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 28 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 28 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
gelinlikle görünce ağladı Img-2010

gelinlikle görünce ağladı

YazarMesaj
kırmızı gül
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kırmızı gül

Kadın
Zodyak : Oğlak
İş : öğrenci
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 10232

gelinlikle görünce ağladı Empty
MesajKonu: gelinlikle görünce ağladı   gelinlikle görünce ağladı Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 9:34 am

gelinlikle görünce ağladı GaleriDetay

GELİNLİKLE GÖRÜNCE AĞLADI

'Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı' yararına düzenlenen yardım gecesine Yeşim Salkım ve kızı Gizem damgasını vurdu. Ayakligazete.com'un haberine göre, kendi tasarladığı takıları açık arttırmaya sunulmak üzere vakfa bağışlayan Yeşim Salkım'ın kızı Gizem, podyuma gelinlikle çıktı. Salkım, 'Gizem bu gece gelinlik giyecek, en az onun kadar bende heyecanlıyım. Evde yeterince ağladım. Burda kendimi tutmaya çalışacağım.Çok gurur veriyor bana bu duygu. İnsanın büyüttüğü evladını yardım için bile olsa gelinlik içinde görmek duygulandırıyor insanı. Ben Gizem'le gurur duyuyorum. inşallah bir an önce gerçek gelinlik giymekte nasip olur. Yaşlandım artık çocuklar.Gizem 3 ay sonra Amerika'ya gidiyor. Onun gideceğini bilmek beni çok yıprattı, çok sarstı. Hakikaten son yıllarımın en durgun en duygusal zamanını yaşıyorum' dedi. Ünlü şarkıcı kızı Gizem podyuma çıktığı anda gözyaşlarına hakim olamadı. Dakikalarca kızını alkışlayan Yeşim Salkım duygusal anlar yaşadı.

gelinlikle görünce ağladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-