XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5960 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 32 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 32 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Img-2010

Yine Ebru Gediz, yine skandal!..

YazarMesaj
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Empty
MesajKonu: Yine Ebru Gediz, yine skandal!..   Yine Ebru Gediz, yine skandal!.. Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 7:24 pm

Ünlü sunucu bakın nasıl bir yayıncılık skandalına imza attı.

Kanal 7'de Ebru İle Paylaştıkça programını sunan Ebru Gediz, yayınındaki skandallarla gündeme geliyor. Bakın bu kez hangi olay nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Ekrandaki ’iş kazaları’ ile (!) ünlü sunucu Ebru Gediz, yine bir yayıncılık skandalına imza attı. Çarşamba günü kanallar arasında zaping yaparken Kanal 7’de kaldım. Çünkü ’Ebru İle Paylaştıkça’nın sunucusu belli ki üşütmüş, çıkmıyordu sesi.

Gediz’in çıkmayan sesiyle canlı yayını nasıl götüreceğini merak ettiğim için kumandayı bir yana bırakıp, programa takıldım. Bendeki şansa bak ki, 40 yılda bir seyrettiğim ’Ebru İle Paylaştıkça’da canlı canlı bir yayıncılık skandalına tanık oldum. Gediz, elindeki notlarla ve çıkmayan sesiyle canlı yayın konuğunu tanıttı. Konuğu 40’lı yaşlarda evli ve iki çocuk babası Orhan Yılmaz adlı bir vatandaştı.

Hayatını inşaatlarda çalışarak kazanan adam, Bitlisli Celal Küfredi adlı biri ve akrabaları tarafından tuzağa düşürüldüğü iddiasında, ama canlı yayında anlattıklarında ne bir tuzak söz konusu, ne de bir sorun. Aslında sorun; adamın kendisi ve böyle birinin canlı yayına çıkarılması. Adamın iddiası şu: "Bugüne kadar bir beşik kertmem olduğundan haberim yoktu. Amcası Celal Küfredi, beni buldu ve ’Senden vazgeçmiş değiliz, ama beşik kertmeni sana vermeyeceğiz’ dedi." Ne demek şimdi bu?

Adamın amacı başka

Peki evli olan Yılmaz’ın evliliğini bitirip beşik kertmesiyle evlenmeye niyeti var mı? Yok. Çünkü Yılmaz’ın iddiasına göre Aysel adlı beşik kertmesinin varlığından bu vesileyle haberdar oldu. İlerleyen dakikalarda anlaşılıyor ki, Yılmaz’ın amacı başka. Yılmaz’ın amacı şarkıcı olup yırtma ve inşaat işçiliği defterini kapatma. Adamın söylediklerinden Nur Ertürk’ün Kanal 7’deki programına katılıp, türkücülük konusunda şansını denediği çıktı ortaya.

Sunucu, o dakikadan sonra adamın gerçek niyetini anlayıp, teşekkür edip göndermesi gerekirken, "O zaman bir türkü söyle bize" demesin mi? Adam dünden razı, patlatıyor bir uzun hava ama ses tam karga. Ebru Gediz nihayet, "Sen buraya şarkı söylemek, meşhur olmak için mi geldin? Beşik kertmesi uydurma mı?" diye soruyor, ama adamdan "makul ve mantıklı" bir yanıt yok.

Sonra beşik kertmesi Aysel’in amcası Celal Küfredi’yi bağladılar canlı yayına. Küfredi, "O adam yalancı, ruh hastası. Aysel diye biri yok" der demez, Yılmaz atıldı: "Aysel diye biri yoksa, bana verdiğin telefon numarası ne şerefsiz?". Küfredi’den yanıt gecikmedi: "Şerefsiz sensin, yalancı. Bu adam dengesiz, üç kağıtçı. Bir daha da beni aramayın." Tam bu sırada stüdyodan birileri sunucuyu uyardı: "Eşi telefon açıp, ne işi var orada?" dedi."

Yavuz hırsız misali

Gediz bu sefer, "Hadi, kardeşim hadi" deyip, Orhan Yılmaz’ı stüdyodan kovdu. Adam canlı yayında stüdyoyu terk ederken Gediz, "Bunları ayıklamak zor. Hastaneden akıl sağlıkları yerinde mi, değil mi diye rapor mu isteyelim?" dedi. Ebru Gediz, ’yavuz hırsız’ gibi... Hem suçlu, hem güçlü!

"Bunları ayıklamak zor" ne demek? "Ebru İle Paylaştıkça"yı hazırlayanlar, Orhan Yılmaz’ı canlı yayına almadan dinlese ve onun zan altında bıraktıklarını arayıp işin aslını öğrense canlı yayında böyle bir ’şerefsiz’ tartışması olur muydu? Olmazdı, çünkü adamın ekrana çıkması için bir sebep kalmazdı. Her türlü otokontrole rağmen canlı yayında ’iş kazası’ olmaz mı? Olur, ama bu olaydaki gibi hiç değilse ’bile bile lades’ yaşanmaz. (Ali Eyüboğlu/Milliyet)

Etiketler:  Ebru Gediz Kanal 7 Ebru İle Paylaştıkça Skandal 
http://www.xboxcafe.com.tr

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine kritik nokta yine roketatar
» Yine Bursa yine olay
» Yine Ben, Yine ?Soru?