XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5960 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 27 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 27 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Img-2010

İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg

YazarMesaj
www.webyardim.org
Yönetici
Yönetici
www.webyardim.org

Erkek
Zodyak : Aslan
Nereden : BURSA
Rep Puanı : -1
Rep Puanı : 16240

İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Empty
MesajKonu: İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg   İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 11:43 pm

ES SELAM VE KELAM
PAKET PROGRAM HALINDE YAKLASIK 6 MB
http://rapidshare.de/files/5293656/PAKET1.zip.html
İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Ata4dr.th
YİRMİ SANİYEDE
Şeytan hizmetçi kılığına girmiş ve yirmi sene Cüneyd-i Bağdadî
Hazretleri'nin yanına gidip gelmişti. Bir türlü gönlüne vesvese vermeye,
ona istediklerini yaptırmaya muvaffak olamamıştı. Birgün:
- Ey Üstad! Yoksa siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? dedi.
Hazreti Cüneyd:
- Sen lanetli İblissin. İlk geldiğin andan beri seni tanıyorum, buyurdu.
Şeytan:
- Ey Sultanü'l Muhakkikin! Sizin kadar yüksek dereceye ulaşan başka bir
büyük zat tanımıyorum. Yirmi senedir size hiçbir isteğimi yaptırmaya
muvaffak olamadım, dedi.
- Defol mel'un! Şimdi de beni kendini beğenme hastalığına düşürerek
mahvetmek mi istiyorsun! Yirmi senede yapamadığını yirmi saniyede mi
yapacaksın? Yıkıl karşımdan! diye bağırdı.
* * *
İnsanın en zayıf damarı "Sensin!" denilerek, koltuğunun altına
girmektir. Nice cahil, günahkar, kendisini alim ve faziletli zannederek
bu şekilde İslam'a zarar vermiş, verdirilmiştir. Günümüzün de en
teklikeli hastalıklarından da birisi budur.İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Roket5ir.thİslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Yanansey9oy

İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Mekkeuydu7nc.th

İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg Medineuydu6lx.th

ES SELAM VE KELAM
http://www.webyardim.org

İslamİ Kissalarin,hİkayelerin BulunduĞu Program+diyanetin Turkce Kuran Meali+ezan Prg
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurani kerim turkce meali
» cep telefonunda kuran meali