XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5960 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 22 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 22 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Devlet elektrikli otomobil kullanacak Img-2010

Devlet elektrikli otomobil kullanacak

YazarMesaj
kırmızı gül
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kırmızı gül

Kadın
Zodyak : Oğlak
İş : öğrenci
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 10232

Devlet elektrikli otomobil kullanacak Empty
MesajKonu: Devlet elektrikli otomobil kullanacak   Devlet elektrikli otomobil kullanacak Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:00 am

Sanayi Bakanı Ergün, Türkiye'nin 2011 yılından itibaren elektrikli araç üretimine başlayacağını belirtti ve kamu filolarında bu araçların kullanılacağını kaydetti.Devlet elektrikli otomobil kullanacak Fft16_mf578558
Türkiye otomotivde yeni bir döneme hazırlanıyor.

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Türkiye'nin 2011'den itibaren elektrikli otomobil üretimine başlayacağını söyledi.

Ergün, "Sizlere elektrikli otomobil tahsisi planlarımız da var. Hem bunu şehir içlerinde piyasa gözetim denetim faaliyetlerini yürütürken kullanacağınız araç olarak düşünün, hem de 2011'den itibaren Türkiye elektrikli araç üretimine de başlayacaktır ve kamu filolarının bu teknolojiyi teşvik amacıyla bu şekilde oluşturulmasına biz öncülük etmiş olacağız" dedi.

Ergün, insan sağlığını ve güvenliğini merkez alan yeni ve yoğunlaştırılmış bir denetim sürecini başlatmakta olduklarını vurguladı. "Piyasayı güvensiz, kalitesiz ve standart dışı ürünlerden temizleme konusunda kararlıyız" dedi.

Sanayi Bakanı şunları söyledi: "3G mobil modemli dizüstü bilgisayarlar Adana'da yapılan bir denetimin aynı anda İstanbul'da izlenmesine imkan vermiş olacaktır. Böylece işlemleri hızlandıracak ve yıllık 200 bin sayfa kağıt ve posta giderlerinden de tasarruf sağlamış olacağız. Hiç kimsenin vatandaşlarımıza can ve mal güvenliği açısından tehdit oluşturacak ürünleri satmaya hakkı olamaz. Bunu yapanlar ağır yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklarını bilmelidirler."

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-