XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5958 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Img-2010

Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı?

YazarMesaj
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Empty
MesajKonu: Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı?   Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? Icon_minitimePerş. Haz. 08, 2017 11:48 am

Gündemi oldukça meşgul eden Katar krizinin bilgisayar korsanları yüzünden çıktığı iddia ediliyor. Peki, korsanlar ne yaptı da bu kriz çıktı?

Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? 1484551641_hacker

Bu hafta dünya Katar krizine şahitlik yaptı. Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, MısırBahreyn ve YemenKatar ile olan diplomatik bağlarını kopardığını açıklamış ve bu yüzden büyük bir kriz ortaya çıkmıştı. Bu ülkelerin Katar ile bağlarını koparmasının ardından gözler diğer ülkelere de çevrilmişti. Peki, Katar krizi neden çıktı?

[size=32]Katar krizi neden çıktı?[/size]

Katar krizinin çıkış nedeni; Katar'ın terörist gruplara destek olması gösteriliyordu. Saydığımız bu ülkeler bu yüzden Katar ile bağlarını koparmıştı. Ancak Katar, krizin çıkış nedeninin bu olmadığını yapılan yalan bir haberden dolayı yok yere ülkelerin kendileri ile olan bağlarını kopardığını savunuyor.
Katar Dışişleri Bakanlığı'nın açıklamasına göre; bilgisayar korsanları geçtiğimiz Nisan ayında Katar Haber Ajansı'nın veri tabanına sızmayı başarmış ve siteye yalan bir haber yüklemiş. Krizin çıkmasına neden olan bu haber Pazartesi günü aktif edilmiş. Söz konusu yalan haberde; Katar Emiri Tamim Bin Hamad Al Tani’nin Hamas ve Hizbullah'a destek verdiği yazıyordu.
Katar krizi bilgisayar korsanları yüzünden mi çıkı? 1496909027_katar-krizi
Henüz hangi hacker grubunun sisteme sızdığı açıklanmadı. FBI ve ICU sayesinde ortaya çıkan bu hack girişiminin Rusya menşeli olabileceği söyleniyor.
http://www.xboxcafe.com.tr

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-