XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5938 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 26 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 26 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Img-2010

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim...

YazarMesaj
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Empty
MesajKonu: Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim...   Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Icon_minitimePerş. Mart 29, 2018 9:18 pm

Son  birkaç gündür saadet zinciri Detaymaxinet kapatılıyor makaleleri ile medyayı meşgul ediyorlar. Bunu yapanlar da Türkiye’nin yaygın basın organları...

Firma çıkan haberlere karşılık şu ifadelere yer verdi

Değerli kullanıcımız, son zamanlarda çeşitli medya organlarında şirketimizi karalama çalışmalarının hepsinin başarısız olacağı, kurulduğu günden itibaren Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde çalışmaya devam eden şirketimiz, bugüne kadar faal durumda olan Maxinet projesinin yanında dijital reklam projemiz olan Maxivision ile gücümüze güç katarak yolumuza devam edeceğimizi gururla bildirirken, ailemizin birlik ve beraberliğine zarar verilmesine müsaade etmeyeceğimizi belirtiriz. En güncel ve doğru haberleri Maxivision ekranımızdan takip edebilirsiniz. Detay Maxinet A.Ş. B331  

Detay Maxinet Dolandırıcılığı İddiası Doğru Mu? Adım Adım Bakalım...

Dolandırıcı iddiası ile kurulan şirketlerin neredeyse birçoğunun öz geçmişi bulunmaz. Bir anda ortaya çıkarlar. Bir şirket projesi veya yatırımı için ne kadar sermaye ayırmış? Bu yatırım güvenli mi? Şirketin yatırımı karşılayacak mali gücü var mı? Bu gibi sorulardan emin olduktan sonra sisteme yatırım yapmak gerekiyor. Bu bağlamda Detay Maxinet şirketi bu soruların yanıtını olumlu adımlarla ilk etapta karşılıyor.

Detay Telekom şirketi resmi kayıtlara göre 14.04.2003 yılında işe başladı. Detay Telekom Ltd.Şti 2002 yılında kurulduklarını iddia ediyor. Şirketin kurulmadan önce 8 aylık bir süreçten geçtiğini görüyoruz. Yani şirketin pat diye kurulması akıllarda soru işareti bırakan ilk detay olabilirdi fakat şirketin 8 ay süre sonra kurulması yatırım planları, bütçe, mali kaynaklarla kendini hazırlamak ve bu süreci sorunsuz başlatmak için belirli bir plan ve program ile hazırlandığını gösteriyor. 15 yıllık bir şirketin başarısı şayet size az geliyorsa Turkcell firmasını sizlere örnek verebiliriz. Bilindiği gibi Turkcell 1994 yılında kuruldu ve Türkiye’nin şuan en iyi GSM operatörlerinden biri. Detay Telekom şirketinin 15 yıllık tecrübesinden sonra Detay Maxinet’i planlı ve oluşumlu bir şekilde zarar etmeyecek bir proje ile sunması da dolandırıcılık iddialarını kırıyor

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Detaymaxinet-vergi-levhasi

Detay Maxinet Dolandırıcılık Yapıyorsa Buna Simart Şirketi İle Mi Başladı?

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 2004’ün 13 Ekim tarihindeki 6156 sayılı gazetesinin 669. Sayfasında yer alan ilan ile Simart Danışmanlık ve İletişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin Ticaret unvanı Detay Telekom Sanayi ve Limited Şirketi olarak değiştirildiği gazetede duyuruldu. Bu her şirketin ticaret hayatında rahatlıkla yapabileceği bir şeydir. Şirket tam 13 yıl önce isim değişikliği yapmasına rağmen bunu gazetede yayımlatmış ve duyurmuştur. Bizim ulaşmış olup sizinle paylaştığımız bu bilgi bizim de Detay Maxinet Dolandırıcılığı İddiaları üzerine dikkatimize çeken sizlerle paylaşmak istediğimiz resmi evraktır.

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Ticaret-sicil-belgesi

Detay Maxinet Şirketinin Geçmişi

Detay Maxinet dolandırıcılığı iddiasını ortaya atanların acaba bir şey bildikleri için mi bunu ortaya atıyorlar? Dolandırıcılık suçlaması ile yakalanan kişilerin neredeyse hepsinin birbiriyle benzer suçları bulunmakta. Şahıslardan ziyade şirketleri dolandırıcılık ile suçlamak daha zor. Çünkü dolandırıcılık yapacak şirket bir anda geçmişsiz olarak ortaya atılır ve işini yapıp kaybolur. Tıpkı sabırsız bir avcının avını yakalayıp kaçması ve uzakta yemeğini yemesi gibi örnek verebiliriz.

Detay Telekom Limited Şirketi 2007 yılının 21 martında Commplete Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini bünyesine katıyor. Bu birleşme Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinin 2007 yılının 11 mayısında 6806. Sayısının 163. Sayfasında ilan edilmiş. Sermaye artışı da birleşme sonucundan sonra 2008 yılında ilan edilmiş. Bu birleşmeden Detay Telekom şirketinin ticaret hayatına başarılı bir şekilde devam ettiğini anlayabiliyoruz. Kairos Planet şirketi İngiltere’de olduğu için Ticari siciline ulaşılamıyor. 20014 yılında kurulan bir şirketin zaten ticari hayatıyla ilgili pek de bir neticesi olduğunu Kairos adına düşünmüyoruz.

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Detay-maxinet-ticari-unvani

Detay Maxinet Şirketi İçin Kaç Para Harcandı?

Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şikayetler üzerine yaptığı araştırma sonucu  Merkezi İngiltere’de bulunan Kairos Planet adlı şirketin sermayesinin 1000 sterlin ( Yaklaşık 5100TL ) açıklamıştı. Şirket dolandırıcı profiline yakın bir sermaye ile işe başlamıştı.

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 2016’nın Ekim ayının 20’sinde  9180 sayılı gazetesi 566. sayfasında yer almakta olan Detay Telekom’un tanınan iki hissedarı olmak üzere Bekir Yavuz Erşan ve Ozan Özgür Erdoğan ‘ın hisselerini Alper Tetiker’e devrettiğini gazete yolu ile duyurmuştu. Alper Tetiker ise Detay Telekom’u 518.800 TL ödeyerek şirketin hisselerini satın almıştır. Şirketi aldığı gibi şirkete adeta hayat veren Alper Tetiker mükemmel projeleri ile bu şirketi zirveye taşımıştır.

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Umumi-toplanti

Dolandırıcılık İddiasının Ardında Paravan Bir Oluşum Mu Bulunuyor?

Detay Telekom 2017 yılının ocak ayında proje kapsamında sunmuş olduğu paketlerin satışına başlamış oldu. Detay Maxinet’in Detay Telekom’da kendini bulmasına karşın şirketin 2017 senesi 4 mayısında Detay Maxinet olarak Detay Maxinet Teknolojileri Sanayi ve Dış Ticaret anonim şirketi kurulmuş oldu.. TTSC Gazetesinin 10 Mayıs 2017 tarihli 9323 sayılı gazetesinin 561. Sayfasındayer alan bu ilan ile birlikte şirkete duyurulmuş oldu. Detay Maxinet A.Ş kurucuları Alper Tetiker ve Kemal Akar şirketi 550.000 TL sermaye ile oluşturdular. 10.10.2017 tarihinde ise şirket yurt dışı satış paketlerine başladı.

Detay Maxinet Genel Değerlendirme Özet

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Merkez-li-detaymaxinet

Detay Maxinet dolandırıcılığı iddiaları ister istemez yatırım yapmak isteyenler için soru işareti bırakan bir detay olabilir. Fakat Detay Maxinet kesinlikle dolandırıcılıkla uzaktan yakından ilgili olmayan, kullanıcılarına zamanında ödeme yapıp belirli kurallar ile düzen için de hizmet veren bir sistem. Bu sistemin ait olduğu firma da tüm belgeleri ile ve bu belgelerin yanı sıra vergi levhaları ile hizmet vermektedir. Şirketin tüm yatırımlarını Türkiye’de gerçekleştirmesi bunlara istinaden sisteme sadece TC vatandaşlarını dahil etmesi en önemlisi de Bakanlığa açık denetimlerden geçen bir şirket olması Detay Maxinet’in güvenilir olduğunun en iyi kanıtlarından sadece birkaçı diyebiliriz.

Daha önce Kairos Planet adında kullanıcılarına %250 kar sunan bir şirket vardı. Bu şirket ne yazık ki Türkiye’de 50.000 yatırımcıyı dolandırdı ve ortadan kayboldu. Aslında bu şirketin Türkiye’de yetkili ne bir bayisi ne de temsilcisi vardı. Fakat herkes Kairos Planet şirketini araştırmadan vaat ettiklerine kanarak sisteme girdiler.  Detay Maxinet, Kairos gibi bir şirket değil, çünkü Detay Maxinet vergileriile, iş ortakları ile, yatırımları ile alt yapısının tamamını Türkiye’de oluşturan bir şirketin projesidir. Şirketin 16 yıldır Türkiye’de olması ve kullanıcılara Detay Maxinet projesi kapsamında hizmet sunmaya başlaması dolandırıcılıkla uzaktan yakından alakalı olamaz. Detay Maxinet, Bakanlık tarafından desteklenen, vergiye tabi olan ve bakanlıkça denetimlerden geçen bir projedir.

Detay Maxinet dolandırıcı iddialarına karşılık olarak sizlere daha güvenilir bir bilgi sunmak için olayı objektif gözle ele alıp resmi evraklar sunduk. Umarız sizler için yararlı bilgiler olmuştur...

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim... Dd4c2e0e4cbf60d2a0c25c8525bb0da5
http://www.xboxcafe.com.tr

Detay Maxinet Dolandiriciligi İddiası Dogru Mu? Adim Adim Bakalim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sibel Can - Benim Adim Ask (2009)
» KUKUS-E-DOGRU