XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5958 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 24 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 24 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Bu e-maile dikkat !!! Img-2010

Bu e-maile dikkat !!!

YazarMesaj
YaSeNYA_S

YaSeNYA_S

Kadın
Zodyak : Kova
Nereden : Ankara
İş : Medya
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 0

Bu e-maile dikkat !!! Empty
MesajKonu: Bu e-maile dikkat !!!   Bu e-maile dikkat !!! Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 10:26 am

Bir gün bankaya gidiyorsunuz... Bir bakmışsınız hesabınız bomboş...

Türkiye Bankalar Birliği, internet bankacılığı kullanan vatandaşların, e-posta yoluyla gönderilen linkleri kontrol etmeleri ve şüpheli durumlarda açmamaları, talep edilen bilgileri kesinlikle doldurmamaları gerektiğini duyurdu.

Basında, son günlerde bazı bankaların internet sitelerini birebir kopyalayarak banka müşterilerine ait kimlik bilgileri, kart bilgileri, hesap bilgileri ve güvenlikle ilgili diğer bilgileri elde etmeye yönelik olarak hazırlanmış sahte internet siteleri tespit edildiğine dair haber ve yorumlar yer aldığı anımsatılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Banka müşterilerine, sahte olarak hazırlandığı tespit edilen bu sitelere, giriş yapmalarını sağlamak ve gizli müşteri bilgilerini almak üzere elektronik posta mesajları gönderildiği ve bu mesajlar içerisinde verilen adreslere giren banka müşterilerinin önemli sayılabilecek bilgilerinin alındığı ifade edilmektedir.

Banka müşterilerinin, elektronik posta yoluyla kendilerine gönderilen linkleri dikkatle kontrol etmeleri, şüpheli durumlarda açmamaları ve talep edilen bilgileri kesinlikle doldurmamaları ve bankalarına başvurmaları, olası dolandırıcılık eylemlerine maruz kalınmaması açısından son derece önemlidir."

AA
http://www.atlantiswap.wen.ru

Bu e-maile dikkat !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep sahipleri dikkat
» Dikkat Oyunu