XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5960 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 21 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 21 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Img-2010

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...

+2
10line Directeur
Kadir-ro
6 posters

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için onun bulunduğu şehire gittiniz mi?
Evet
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Vote_lcap25%Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Hayır
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Vote_lcap38%Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Vote_rcap
 38% [ 3 ]
İnternette arkadaşlık kurmam/sevmem
Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Vote_lcap37%Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Vote_rcap
 37% [ 3 ]
Toplam Oylar : 8

Back

YazarMesaj
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici
Kadir-ro

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Pc , Yardım Forumları
Rep Puanı : 2
Rep Puanı : 4643

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Empty
MesajKonu: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:36 pm

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için onun bulunduğu şehre gittiniz mi?
10line Directeur
Üye
Üye
10line Directeur

Erkek
Rep Puanı : 1
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:42 pm

Merhaba,

Hiçbir sosyal ağ topluluğunda kaydım yok. Almayıda düşünmüyorum işin açığı. Ne Hi5, Ne FaceBook, Ne Netlog!

İnterneti oldum olası sevmem. Ama internet beni sevdiği kesin, platonik olarak bakıyorum olaya.

Arkadaşlıkların en iyisi Lise'de ediniliyor. Kalıcı Alışkanlıkların ve arkadaşların buluştuğu yer.

Saygılar,
    10line Directeur.
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici
Kadir-ro

Erkek
İş : Pc , Yardım Forumları
Rep Puanı : 4643

MesajKonu: Geri: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 9:17 pm

Evet Serdar Abi Katılıyorum Lise Gibisi Yok Senin de Dediğin Gibi Ne Hi5 i Ne Facebook Liseye Gelmeyen Lisede Anlarlar Benimde Bir Senem Kaldı Arkilerden Nasıl Ayrılcam Diye Düşünüyorum Very Happy
mansare_muro_61
Üye
Üye
mansare_muro_61

Erkek
Zodyak : Yay
Nereden : Faroz
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 62

MesajKonu: Geri: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:37 pm

ben gitmem o gelsin hihi
http://herseyburada.yetkinforum.net
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

MesajKonu: Geri: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 3:39 pm

şimdi bu oylamadan çıkan sonuç nedir Very Happy
http://www.xboxcafe.com.tr
BlackEagle
Yönetici
Yönetici
BlackEagle

Erkek
Zodyak : Terazi
Nereden : Belamı Arıyorsun?
Rep Puanı : 118

MesajKonu: Geri: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 3:59 pm

Ben Gitmem İşim Gücüm Yok Bide Orayamı Gitcem
http://www.forum.webyardim.org
canpi23

canpi23

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...   Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ... Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 6:00 pm

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için onun bulunduğu şehregitmedim gitmemde

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Barcelona birini tercih etti