XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5960 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 24 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 24 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Img-2010

Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....

+4
10line Directeur
Blackdream
C-NerGy
Kadir-ro
8 posters

Yılbaşını Kurban Bayramından daha önemli gösterilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?
Çok saçma bir şey
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_lcap40%Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Hiçbir sorun görmüyorum
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_lcap20%Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Ben niye yılbaşı kutlayım ki, Hristiyanlar kurban mı kesiyor sanki...
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_lcap40%Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Kim neyi kutlarsa kutlasın
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_lcap0%Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Alışkanlıktan ötürü kutluyoruz
Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_lcap0%Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Diğer
 0% [ 0 ]
Fikrim Yok
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 10

Back

YazarMesaj
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici
Kadir-ro

Erkek
Zodyak : Akrep
Nereden : Bursa
İş : Pc , Yardım Forumları
Rep Puanı : 2
Rep Puanı : 4643

Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Empty
MesajKonu: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:38 pm

Yılbaşını Kurban Bayramından daha önemli gösterilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Bardecor05
C-NerGy
Üye
Üye
C-NerGy

Erkek
Zodyak : Koç
Nereden : İzmir
İş : Öğrenci
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 44

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:43 pm

böLe bir tartışmaya biLe gerek yok..Bizim geLenek ve görenekLerimizde yıLbaşı noeL gibi şeyLer yok..Dini bayramLar hr zman daha önemLidir!
http://sampiyonlarligi.forumotion.net
Blackdream
Yönetici
Yönetici
Blackdream

Erkek
İş : Makine Teknikeri
Rep Puanı : 28
Rep Puanı : 232054

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:03 pm

C-NerGy demiş ki:
böLe bir tartışmaya biLe gerek yok..Bizim geLenek ve görenekLerimizde yıLbaşı noeL gibi şeyLer yok..Dini bayramLar hr zman daha önemLidir!

katılıyorum
http://www.xboxcafe.com.tr
10line Directeur
Üye
Üye
10line Directeur

Erkek
Rep Puanı : 1
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:25 pm

Merhaba,

Öncelikle aşırı bir "kıskanma" söz konusu olmuş...

Neden çünkü?

- Hristiyanlarda yapmıyorda biz neden yapıyoruz!

Bu söz tüm itibarı zedeleyen, umutsuzluğa kaptıran bir söz olmuş.

Kaldı ki nerelerde bu tür habere rastladınız. Ayrıca her kesime hitab edecek şıklar maalesef yok. Örneğin ben, Yılbaşını daha önemli görüyorum. Bu şık yok. Peki ben neden orada yazılanları işaretlemek zorundayım.

Eğer bizler hâlâ at gözlüğüyle bakmaya devam edersek, ankette ki şıkka döneriz.

Saygılar,
10line Directeur.
NoJoKe
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
NoJoKe

Erkek
Zodyak : Balık
Nereden : zarların olmadığı bir yerden..
Rep Puanı : 58

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 8:52 pm

Dini bayramların yeri ayrıdır benim için ama yılbaşını da kutlarım.. kutlamakta da sakınca görmüyorum.. bunu onların dini bayramı diye de kutlamıyorum yeni bir yıla giriliyor sonuçta..

herkes özgür kim neyi kutlamak istiyorsa onu kutlar.. "Ben niye yılbaşı kutlayım ki, Hristiyanlar kurban mı kesiyor sanki.." gibi bir sebep saçma ve komik geldi bana.. : ))

Bir de Bilge abinin de dediği gibi ben de şuana kadar hiç böyle bir habere rastlamadım..
http://frpcafe.forumo.biz
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici
Kadir-ro

Erkek

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 9:16 pm

Blackdream demiş ki:
C-NerGy demiş ki:

katılıyorum

Bende Büyük Büyük Katılıyorum ;)
suu
Yönetici
Yönetici
suu

Kadın
Zodyak : Oğlak
Nereden : germany
İş : evde:))
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 427

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 3:12 am

sevgili arkadaslar anlam veremedigim sey olaylarin ve yapilan kutlamalarin farki olusu dikkatimi cekti
tabiki benim icin ve tum musluman olan insanlar icin dini bayramlar onceliklidir.
tabiki dini gorusu farkli ve yasayisi farkli olan insanlar icin olay daha degisiktir kutlanan seyin onemi bize vurgusunun
onemi yok sadece eylenmek ve dorukta olan nefsini birazdaha doyurmaktir.ben almanyada yasamis bir insan olarak, bizim kadar baskalarin yaptigini benimseyen ve abartan bir toplum yoktur.kararan ve koreren bir kulturu taniyoruz.neyiz nerden geliyoruz ve neyi amac ediyor ve nereye gidiyoruz.okumus kara cahillerin sadece ozentisi.uyanik insanlarin sadece para amacli yapmis oldu yilbasi eglencesi elbette
karsi degilim asiriya kacmadan.birde sunu soylemek istiyorum hiristiyan toplumu (bayramlari) "WEIHNACHTEN" 24.12 kutlar ama inaclari yani dini inanclari
oldugu icin.ve bu insanlar bu tarihte bizim yilbasimizda yaptiklarimizi yani cam agaci dikmek hediye vermek noelbabanin gelmesi vs,onlarin inancina gore hz.isanin cam agacina gelmesi. ne olur anlayalim ve ogrenelim.ne,ne amacla yapiliyor allah muhafaza kendinizi baska bir inancta ve toplumda buluruz.benim görüsüm herkez özgürdür Very Happy
Kadir-ro
Yönetici
Yönetici
Kadir-ro

Erkek

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 1:44 am

:king: Yürü Bea Very Happy
suu
Yönetici
Yönetici
suu

Kadın
Zodyak : Oğlak
Nereden : germany
İş : evde:))
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 427

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:07 pm

ManiacTurk demiş ki:
:king: Yürü Bea Very Happy

????
Scasi

Scasi

Erkek
Rep Puanı : 37

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 12:13 am

Ya Arkadaşlar Atamız Bile Batı Örnek Alın Ama Yalnız Teknoloji,Eğitim Gibi Bilgileri Alın Kendi Örf,Adet,Kültürünüz Koruyun Demiş. Hem Bizim Dinimize Görede Yıl Başı Kutlama Gibi Bir Durum Yok Farkındaysanız Dinimizi Hep Suistmial Edip Batıyı Örnek Alıyoruz
Karizma-Style
Moderatör
Moderatör
Karizma-Style

Erkek
Zodyak : Koç
Nereden : Stuttgart
İş : Oyun-Arsivi-Sahibi
Rep Puanı : 25

MesajKonu: Geri: Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....   Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli.... Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 6:36 pm

Hiçbir sorun görmüyorum her ikisinide kutluyoruz biz. :thumo:
http://www.oyun-arsivi.buy-forum.com

Yılbaşının Kurban Bayramından daha önemli....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Domuz gribine 19 kurban daha
» Hac, Kurban ve Mucizeleri