XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5948 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 35 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 35 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Img-2010

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu]

YazarMesaj
LiBeRtY
Yönetici
Yönetici
LiBeRtY

Erkek
Zodyak : Koç
Nereden : Turkey
İş : Webmaster
Rep Puanı : 3
Rep Puanı : 2420

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Empty
270109
MesajHiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu]

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Rainbow >>>Hiphop Life 2 Su Çiçeği Operasyonu Çıktı!<<<

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] Hl2kpalakeh6

Hiphop Life 2: Su Çiçeği Operasyonu İnceleme

TÜRK OYUN SEKTÖRÜ GELİŞİYOR!:
her geçen gün türk oyun sektörü gelişiyor.bunun en son örneği hiphop life serisi oldu.3 ayda 1000 den fazla
download edildi.
Türk oyun sektöründen kastımız para ile satılan oyunlar değil internet üzerinden ücretsiz dağıtılan oyunlar.
Bu oyunda ücretsiz dağıtılmasına rağmen profesyonel oyunları aratmıyor.

2D GÖRSEL SANAT:

oyun 2d hazılanmasına rağmen grafikleri bir hayli güzel.modeller olsun arkplanlar olsun bizi
oyunun havasına sokuyor.oyunda birçok görsel efekt kullanılmış.bazı örnekleri sunlar:
yagmur yağıyor gece oluyor.aksam kızıllıgında araç kullanmak hoş oluyor.Hatta bi bölümde
geçe ateşin yanına gidince ateşin ışığının bize yansıdığını göreceksiniz.oyunda gölge
efekleride var örneğin günesli bir havada ağaçın gölgesi yere yansıyor.

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] K-325777-hl2

HİÇ BİTMEYEN AKSİYON:
oyun baştan sona bir aksiyon içinde geçiyor araba takipleri silahlı çatışmalar
adam dövmeler ve bunun gibi bir çok aksiyon oyunda bizi bekliyor.ama oyun birazda beceri istiyor
bazı bölümler sizi deli edebilir baya bir zor geçiliyor.Oyunun içinde azda olsa advanture
bölümler var bunlarda oyuna ayrı bir tat katmış oluyor.

TÜRKÇE SESLENDİRME:
oyunun eski serisinde olmayan bir özellik eklendi.oyunda konuşmalar ve iletişimler sesli olarak yapılmış.
yani oyuna türkçe düblaj eklenmiş böylece oyun bir film tatında oldu.oyun adındanda anlasıldığı gibi
hiphop müziklerle dolu.Özenle seçilmiş bir çok güzel hiphop müzik arka planlarda çalıyor.gayet güzel
yakışmış.tekno ve rock müziklerde unutulmamış.

DERİN VE AKICI SENARYO:
oyunun senaryosu birinci oyuna nazaran baya geliştirilmiş ve akıcı bir hale getirilmiş.
oyunda ilerledikçe senaryo dahada ilgi çekici bir hale geliyor.Kısaca senaryo söyle:
birinci oyunda sevgilisi kaçırılan kefkef adamın peşinden mexicaya gider.şimdi mexicada
olduğunu nerden biliyorda gidiyor dersiniz eminim.aslında birinci bölümde adam kacarken
''bekle beni mexica ben geliyorum diyor'' bizde burdan yola çıkarak mexicaya gidiyoruz.
ama işler o kadar kolay değil.koskoca sehirde nerden izini bulacağız?

BİREBİR OYNAMA VE ETKİLEŞİM:

Oyunda konuşmaları kendimiz seçip konusuyoruz.bu yuzden doğru seçenekleri seçip konuş***ıyız
yoksa sevgilimizi asla bulamayız.konuşmaları yaptıkça ipuçlarıda meydana çıkıyor.her bölümün
kendine has bir oyun tarzı var.birincisini oynayanlar oyunun mantığını bilirler.
ilk kez oynayanlara biraz zor gelebilir.

OYUN SEVİLİYOR:
oyunun ilk serisinin çok sevilmesi üzerine bu oyun meydana çıkdı.ilk oyun 800 den fazla download
edilmiş.Buda bir haylı seveninin olduğunu gösterir.yapılan anketlerde oyunun yenisinin çıkmasını
isteyenlerle dolu.kısaca bu oyundan sonra yeni bir seri daha çıkmasını isterseler şaşrırmayın.

SON SÖZ:
türk amatör oyun sektörüne güzel bir oyun daha geldi.benim tavsiyem oyunu sadece türk oyun sektörünün
gelişmesi açısındn indirin.zaten oynadığınız anda güzel bir oyun olduğunu göreceksiniz.en güzel özelligi
ise oyunda geçen seslendirmeler türkçe.yani adamlar konusuyorlar üstelik oyunda altyazıda mevcut.
Herkese iyi eğlenceler.

PUANLAMA:

SES:80
GRAFİK:92
OYNANABİLİRLİK:85
SENARYO:95
GENEL:88 (ÇOK İYİ)

LİNK (ÇALIŞIYOR):

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar Şifresi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son LiBeRtY tarafından Salı Ocak 05, 2010 10:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu] :: Yorum

Abyss
Geri: Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu]
Mesaj Paz Şub. 01, 2009 9:00 pm tarafından Abyss
Link Kırık!
Blackdream
Mesaj Paz Şub. 01, 2009 10:14 pm tarafından Blackdream
link tazelenmiş ama, oyun diğer oyunlara göre biraz fazla ateri tarzı gibi Very Happy
Abyss
Mesaj Çarş. Şub. 04, 2009 12:35 pm tarafından Abyss
link yeni ama gene kırık
LiBeRtY
Mesaj Çarş. Ocak 06, 2010 10:59 pm tarafından LiBeRtY
Link yenilendi arkadaşlar.

Hiphop Life 2 SOp [En İyi Türk Oyunu]

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-