XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5948 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 27 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 27 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Img-2010

Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi?

2 posters

Kupayı alır :D
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_lcap0%Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Finale çıkar
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_lcap20%Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Yarı Finalde elenir
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_lcap0%Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Çeyrek Finalde elenir
 0% [ 0 ]
3.Turda elenir
Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_lcap20%Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Grubu 3.tamamlar
 20% [ 1 ]
Grubu 4. tamamlar
 0% [ 0 ]
3.öneleme turundan elenir
 20% [ 1 ]
2.öneleme turundan elenir
 20% [ 1 ]
Toplam Oylar : 5

Back

YazarMesaj
UltrErdem
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
UltrErdem

Erkek
Zodyak : Yay
Nereden : Kırklareli/Vize
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 1049

Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Empty
MesajKonu: Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi?   Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 6:33 pm

evt arkadaşlar

olsa bile nereye kadar??
http://cimbom.forum777.com
NR-Design
Süper Moderatör
Süper Moderatör
NR-Design

Erkek
Zodyak : Terazi
Nereden : Turkey
İş : Game Maker, Rapper, Web/Graphic Designer
Rep Puanı : 333

MesajKonu: Geri: Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi?   Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 8:29 pm

3. Turda elenir, pek fazla oynayabileceğini sanmıyorum. İnşallah oynar ve çeyrek finale kadar çıkar. Ne diyelim.. Cool
http://www.myspace.com/ululemr
UltrErdem
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
UltrErdem

Erkek
Zodyak : Yay
Nereden : Kırklareli/Vize
Rep Puanı : 1049

MesajKonu: Geri: Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi?   Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 9:03 pm

bence gruplara çıkması bile büyük bir başarıdır çünkü şu ana kadar gruplardan sadece gs ve fb çıkabildi yani biraz kalite işi tecrübe işi sivas 3. önelemede elenir gider uefada bişeyler yapar
http://cimbom.forum777.com
NR-Design
Süper Moderatör
Süper Moderatör
NR-Design

Erkek
Zodyak : Terazi
Nereden : Turkey
İş : Game Maker, Rapper, Web/Graphic Designer
Rep Puanı : 333

MesajKonu: Geri: Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi?   Sivasspor şampiyonlar liginde başarılı olabilecek mi? Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 9:09 pm

olabilir
http://www.myspace.com/ululemr

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-