XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XBOXCAFE OYUNCU TOPLULUĞU PLATFORMU( www.xboxcafe.com.tr ) 2008 - 2022

Hoşgeldiniz!, Misafir
5948 Gündür yayındayız Toplam Mesajınız: 16777215

AnasayfaXboxcafeAramaLatest imagesHtml Deneme AlanıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gamestockcity (instagram)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Ptsi Kas. 28, 2022 9:01 pm

» İngilizce Öğreniyorum Ders 5 (Bahar Şahin)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:22 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 4 (Bahar Şahin)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:20 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 3 (Bahar Şahin)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:17 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 2 (Bahar Şahin)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:14 am

» İngilizce Öğreniyorum Ders 1 (Bahar Şahin)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Perş. Kas. 24, 2022 12:12 am

» P1-P2 Kardeşlik Hesabi Anlatim
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 12:28 pm

» Oyuncu isimleri paylaşım alani
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:58 am

» PES 2015 SATİLİK VEYA TAKASLİK (100 TL)
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream Paz Kas. 20, 2022 11:47 am

» GAMEPASS 3 YILLIK ALMA TAKTİĞİ
Secret Battle - Online Türk Oyunu Icon_minitimetarafından Blackdream C.tesi Kas. 12, 2022 11:01 pm

Kimler hatta?
Toplam 35 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 35 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 262 kişi Perş. Mart 29, 2018 2:45 pm tarihinde online oldu.
Veterans FC
Secret Battle - Online Türk Oyunu Img-2010

Secret Battle - Online Türk Oyunu

YazarMesaj
lastyy

lastyy

Erkek
Rep Puanı : 0
Rep Puanı : 10

Secret Battle - Online Türk Oyunu Empty
031110
MesajSecret Battle - Online Türk Oyunu

Tamamı Türk yapımcıların elinden çıkan, strateji bağımlılarının kendilerini oynamaktan alıkoyamayacakları yepyeni bir oyun.

Bir kahraman yaratarak başlayabileceğiniz Secret Battle maceranızda, sizlere seviye aldıkça gelecek askerleriniz ve kaynak elde etmek için bir şehir haritası eşlik ediyor. Oyunda binalarınızı güçlendiriyor, kaynaklarınızı üst düzeye çıkarıyor, birçok kıyafet, takı ve silah ile kahramanınızı güçlendiriyor, küçük askerlerinizle beraber ordunuzu kuruyor ve kendinizi Secret Battle'ın stratejik ve eğlenceli savaş alanına atıyorsunuz. Size verilen görevleri yapıp tecrübe kazanmak ve rakiplerinizle düellolar yapıp ne kadar güçlü olduğunuzu herkese kanıtlamak da mümkün.

Sıra tabanlı bir yapıya sahip olan düellolara başlarken, stratejinize göre askerlerinizi ve kahramanınızı savaş alanına yerleştiriyorsunuz. Savaş sırasında çok farklı vuruş teknikleri ve büyüler kullanabilirsiniz. Vuruş seçenekleri arasında yakın vuruş, alan büyüleri ve savaş alanındaki tüm askerleri etkileyebilecek büyüler mevcut. Ek olarak kahramanınızın çantasında taşıdığı iksir ve tek kullanımlık büyüleri kullanabiliyorsunuz. Tüm bunlar ışığında kendi oyun stilinizi oluşturabilir ve stratejinize göre büyük zaferler kazanabilirsiniz.

Oyunda tüm bunların yanı sıra eşya geliştirme, binaların yerlerini değiştirme, eşya satışları, pazar alanı ve market sistemi, dünya haritasında ayrı bir şehir oluşturma, klan sistemi ve benzeri gibi birçok özellik bulunmakta. Nisan 2008'de başlayan Secret Battle serüveni, Eylül 2010 itibariyle açık beta olarak oyun severlerin karşısına çıktı. İngilizce dil desteğine de sahip olan oyuna [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden ulaşabilirsiniz.

Secret Battle - Online Türk Oyunu 62818_128805257172053_128788947173684_186908_5234316_n
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Secret Battle - Online Türk Oyunu :: Yorum

xfactor
Geri: Secret Battle - Online Türk Oyunu
Mesaj Salı Kas. 09, 2010 2:24 pm tarafından xfactor
Oyun tam bir strateji oyunu ve chat özeliği sayesinde acayip sağlam muhabbeti var ben denedim gerçekten oynamaya değer, eger sizde strateji ve rekabet ortamını seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim Very Happy Tamamen türk yapımı olduğu için gelişim herkesin katkısıyla oluyor buda kendi oyununda oynamak hissi veriyor insana Ben 2 aya yakındır oynuyorum herkesede tavsiye ederim:DDÇOK Zevklii:DD
nighty06
Mesaj Salı Ara. 14, 2010 11:10 am tarafından nighty06
evet çok zevkli bir oyun herkeze tavsiye ederim
Blackdream
Mesaj Salı Ara. 14, 2010 4:06 pm tarafından Blackdream
güzel bir oyuna benziyor
LiBeRtY
Mesaj Salı Ara. 14, 2010 8:52 pm tarafından LiBeRtY
güzel oyun Smile